BLOGLAR

Biga SELÇUK Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları bloglarımızı inceleyebilirsiniz. Bloglar değerli öğrencilerimiz ve yönetim tarafından eklenmektedir.

En Güncel Bloglar
Çanakkale Öğrenci Yurdu Çanakkale Öğrenci Yurdu vip konseptiyle hizmet veren ve Çanakkale içerisinde var olan öğrenci yurtları kapsamında değerlendirilen türde yer alarak ne kadar önemli bir hizmet anlayışı içerisinde olduğu bilinen Selçuk Öğrenci Yurdu adı altında hizmetlerimizi an be an gerçekleştirebilmekteyiz.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın

Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu kapsamında Çanakkale içerisinde var olan yurt seçenekleri arasında yer alan Selçuk Öğrenci Yurtları dahilinde hareket etmekteyiz. Çanakkale’ye dört bir yandan öğrenimini tamamlamak üzere gelmiş olan öğrencilerimize tüm ihtiyaçlarını karşılamaları adına destek vermekteyiz.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın

Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu kapsamında Erkek öğrencilere dayalı hizmet seçeneklerimiz de yurtlarımız içerisinde yer almakta olup; tam anlamıyla kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz bu anlayış içerisinde çalışmalarını yürüterek; bu noktada ne kadar etkin bir konumda olduğumuzu da an be an gösterebilmekteyiz.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın

Biga Öğrenci Yurdu Biga içerisinde var olan öğrenci yurtlarımız Selçuk Öğrenci Yurdu ile bilinmekte olup; hizmet kalitemiz de her üniversite öğrencisi tarafından bilinebilecek bir yapıda da yer almaktadır. Biga öğrenci yurdu kapsamında yer alan işletmeler arasında belirgin olan hizmetlerimiz öğrencilerin ne kadar uygun şartların sağlanabildiğini de gösterebilmektedir.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın

Biga Kız Öğrenci Yurdu Biga Kız Öğrenci Yurdu hizmeti için Biga içerisinde var olan Selçuk Kız Öğrenci Yurdu işletmeleri tarafımızca sağlanarak; öğrencilerin en uygun koşullar adı altında barınmaları sağlanabilecektir.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın

Biga Erkek Öğrenci Yurdu Biga Erkek Öğrenci Yurdu öğrenci yurtlarına dair faaliyetlerimiz de etkin bir şekilde gerçekleşmekte olup; öğrencilerimizin herhangi bir hizmetten eksik kalmaması durumu üzerine çalışmayı sürdürmekteyiz.   Ekleyen   Admin (Site Yönetimi)

devamı için tıklayın