Biga Erkek Öğrenci Yurdu

Biga Erkek Öğrenci Yurdu öğrenci yurtlarına dair faaliyetlerimiz de etkin bir şekilde gerçekleşmekte olup; öğrencilerimizin herhangi bir hizmetten eksik kalmaması durumu üzerine çalışmayı sürdürmekteyiz. Selçuk Öğrenci Yurtları içerisinde kalan öğrenci misafirlerimizin sadece barınmaya dair ihtiyaçlarını karşılamamakta olup; aynı zamanda da beslenme konusunda da zengin menümüzü gözler önüne sermekteyiz. Öğrencilerimizin kendi evlerinde olduğu gibi aynı şekilde beslenmeleri de yurdumuz tarafından sağlanabilmektedir.  Bu sayede de genel olarak fayda sağlayabilecek biçimde var olan bir yurt desteğinin tarafımızca ortaya konulduğu da görülebilecektir. Biga erkek öğrenci yurdu bu noktada da en uygun şartların sağlanabilecek şekilde ortaya çıkabileceği konumda da yer alarak ne kadar etkin bir yapıda olduğunu da gösteren temel etkenler olarak da kabul görebilmektedir. 
 
Biga Erkek Öğrenci Yurdu
 
Selçuk Öğrenci Yurtları içerisinde var olan hizmet kalitemiz her zaman zirvede olmakla beraber en uygun şartları içermesi ile de devamlı ilk tercihler arasında kendini göstermektedir. Yurdumuzun bu öğrencilerin barınma isteklerini karşılama konusunda en ideal sonuçları sağlamasından dolayı da ebeveynlerin herhangi bir biçimde gözleri arkada kalmamaktadır. Personel ve yönetim ile en uygun şartlar sağlanmaya an be an devam edilerek; öğrencilere en iyi şekilde hizmet edilme konusunda da uygun koşullar ortaya konulmaktadır. Erkek öğrencilerin tüm isteklerine göre şekillenen türde var olan odalar içerisinde de barınmaları söz konusu olarak da görülebilmekte olup; en uygun yurtlar arasında da ismimiz sürekli olarak yer almaktadır. 
 
Selçuk Öğrenci Yurdu olarak bilinen yurt seçeneklerimiz öğrencilerin üniversite çağlarında gereksinim olarak görebilecekleri tüm imkanları sağlayabilmektedir. Tarafımızca ortaya konulan bu hizmet desteği ile son derecede geniş ve kullanışlı odalar gözler önüne serilmekte olup, bu noktada da en iyi barınma hizmeti tarafımızca sağlanmaktadır. Biga erkek öğrenci yurdu aynı zamanda da ders çalışma alanları ile beraber sosyal faaliyetleri bakımından da zengin bir yurda sahip olma konusunda önemli bir türde sonuçları ortaya koyabilmekteyiz. Böylelikle her öğrencinin tüm isteklerini karşılayabilecek bir biçimde yer alarak ne kadar önemli bir yurt seçeneği olduğumuzu da an be an gösterebilecek biçimde de yer almaya devam etmekte olduğumuzu da kanıtlayabilecek bir evrede de yer almaktayız. 
 
Biga Erkek Öğrenci Yurdu hizmeti sunan Selçuk Öğrenci Yurdu ile sadece içerisinde barındırdığımız hizmet kalitesi ile ön planda yer almayarak aynı zamanda da fakülteye olan mesafe bakımından da yakınlığımızdan dolayı dikkat çekmekteyiz. Her konuda muazzam bir yapıda yer almakta olan yurdumuz ile öğrencilerin her zaman gözüne çarpacak bir yapıda da yer almaktayız. Hizmet kalitemizin yanı sıra bu durum da son derecede çarpıcı olarak görülmekte olup; ne kadar uygun şartları içerdiği konusunda da görülebilmekte olup; ilk tercih edilecek yurtlar arasında yer almaya da devam etmektedir. Böylelikle de başarılı bir eğitim yılında da büyük bir katkı sağladığımız da görülebilmeyi an be an sürdürebilmektedir. 
 


Eklenme Tarihi: 9/4/2018    Ekleyen:  1  Admin (Site Yönetimi)

En Güncel Bloglar
Çanakkale Öğrenci Yurdu
Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu
Biga Öğrenci Yurdu
Biga Kız Öğrenci Yurdu
Biga Erkek Öğrenci Yurdu

sss

SIK SORULAN SORULAR

Ne kadar güvenli? Ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Öğrencilerimizn huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ve uzman kadromuz ile güvenlik sağlanıyor. Yurtlarımız 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz güven içerisinde kalbilirsiniz. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, alarm sistemleri ve ekipmanları donatılmış yurt binalarımız alınan tüm yangın ve güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.

Herhangi bir dernek vakıf veya cemaatle bağlantınız var mı?

T.C. Milli Eğitim Bakanlığından izinli ve ruhsatlı faaliyet göstermekteyiz. Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz. Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak amacından hareketle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz.

Yurt binalarının ısınma sistemleri ile ilgili bilgi verir misiniz?

Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış merkezi kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor. Isınma sistemlerimiz sabah ve akşam teknik ekibimiz tarafından günlük kontrol edilmektedir.

Yurt kayıtlarınlarında gerekli olan belgeler nelerdir?

- 4 adet fotoğraf - Sağlık raporu - Adli sicil kaydı - Öğrenci belgesi - İkametgah belgesi - Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Yurtlarınızda spor alanları ve sosyal aktiviteler var mı?

Öğrencilerimizin spor yapabileceği basketbol, voleybol, çim futbol sahaları ve açık alan spor aletleri mevcuttur.

Yurtlara hangi tarihte girebilirim; yurtlardan hangi tarihte ayrılabilirim?

Öğrencilerin yurtlarımıza en erken öğrenim döneminin başlangıcından 2 gün önce girmesi ve yurttan engeç 2 gün sonra ayrılması gerekmektedir.

Oda arkadaşımla anlaşamadığım takdirde oda değişikliği yapabilir miyim?

Yurt müdürlüğüne müracat ettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa süre içersinde binamızdaki odalarımızda yer var ise talep gerçekleşecektir.

İsteğim üzerine kalmakta olduğum odadan farklı kategorideki bir odaya geçebilirmiyim?

Yurt yönetimine müracat ettiğiniz takdirde odalarımız boş olma durumunda talebiniz karşılanacaktır. (fiyat farkları +/- olarak yurt ücretine yansıtılacaktır)

Annem, babam, kardeşim veya arkadaşım odamda kalabilirmi?

Öğrenci odalarında misafir kalması yurt kurallarımza uygun değildir.

Yurda girerken imzalanan teminat senedinin amacı nedir, nezaman geri alabilirim?

Yurtlarda kalan öğrenci yurt yönetiminden aldığı ve kullandığı bütün eşya ve malzemeden sorumludur. Öğrenci yurttan ayrılırken teslim aldığı malzemeleri, odasında kullandığı demirbaşları ve ortak kullanıma sunulan yurt eşyalarını hasarsız ve eksiksiz olarak teslim ettiği takdirde yurt yönergesinde belirtilen koşullar dahilinde kendisine iade edilecektir.

Yurt binaları içerisinde (öğrenci odaları ve diğer tüm alanlarda) sigara içebilirmiyim?

5727 sayılı kanun gereğince yurt binalarımız içerisinde (öğrenci odaları ve tüm alanlarda) sigara ve diğer tütün mamüllerinin kullanımına izin verilmemektedir.

Her yıl yurt kayıtlarını yenilemem için ne yapmam gerekir?

Kayıtlı olan öğrencilerimizin bir sonraki dönem için yurt müracatlarını eğitim yılı sonuna kadar sözleşme belgesini yenileyip, avans ücretini yatırarak sonraki yıl için oda rezervasyonu yaptırabilirler.

Yurda gelirken yanıma hangi eşyaları almam gerekir?

Yurda gelirken kişisel eşyalarınızı, ayrıca uyku seti ve alez getirmeniz gereklidir.

Oda arkadaşlarımı seçebilirmiyim?

Yurdumuza başvuru esnasında birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız ismini belirttiğiniz takdirde olanaklarımız dahilinde size yardımcı olunacaktır.

Yurtların giriş-çıkış sattleri var mı?

Yurt yönetimi tarafından belirlenen izinsiz olarak en son giriş saati (00:00)'dır.

Tatil döneminde yurtta kalabilirmiyim?

Tatil dönemlerinde yurtlarımız hizmet vermemektedir.

Odalarda telefon var mı?

Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalarımızdaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmektedir.Öğrencilerimiz aynı zamanda odalarında acil durumlar için 7/24 yurt yönetimine ulaşabilmektedirler.

Hastalanırsam ailemden biri yanımda kalabilir mi?

Yurtlarımızda refakatçi kalması kurallarımıza uygun değildir. Yurt binasında revir odamız bulunmaktadır.

Oda temizliğini kendimiz mi yapmalıyız?

Yurt binalarımızda odalarımız haftada 2 kez, ortak kullanım alanlarımız hergün temizlik personelimiz tarafından sağlık ve hijyen koşulları doğrultusunda temizlik yapılmaktadır.

Yurtlarınızda internet bağlantısı varmı?

Yurt binalarımızda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.Öğrencilerimiz kendilerine tahsis edilen özel kullanıcı adı ve şifresi ile internet olanaklarından sınırsızca yararlanabilmektedir.


Cevabını bulamadığınız sorularınız ve talepleriniz için BURAYA tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Telefon
Whatsapp