Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu

Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu kapsamında Erkek öğrencilere dayalı hizmet seçeneklerimiz de yurtlarımız içerisinde yer almakta olup; tam anlamıyla kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz bu anlayış içerisinde çalışmalarını yürüterek; bu noktada ne kadar etkin bir konumda olduğumuzu da an be an gösterebilmekteyiz. Çanakkale erkek öğrenci yurdu içerisinde yer alan ve hizmet bakımından zengin olan Selçuk Öğrenci Yurtlarımız erkek öğrencilerin muazzam bir yıl geçirmeleri ve tüm ihtiyaçlarını karşılamaları konusunda da en önemli seçenekler arasında her zaman başı çekmektedir. Güvenlik konusunda da herhangi bir sıkıntıyı ortaya çıkamayacak türde var olan bu tip hizmet seçeneklerimiz doğrultusunda hareket edecek olan öğrencilerimizin kayıt işlemlerini gerçekleştirerek bir senelik anlaşma yapmaları haline en uygun koşullar altında konaklama işlemlerini gerçekleştirmeleri tarafımızca sağlanacak olan bir durum olarak görülebilecektir. 
 
Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu
 
Çanakkale içerisinde var olan erkek öğrenci yurtlarımız içerisinde ihtiyaçları giderme durumu sadece barınma ile sınırlı kalmayan bir durum olarak görülmekte olup; ne kadar etkin bir yapıda varlık gösterdiğine dair sonuçları da an be an sağlayabilecek şekilde de adından söz ettirmektedir. Çanakkale erkek öğrenci yurdu dahilinde yer alan özelliklerin bu sayede de genel olarak sadece barınma ihtiyacını baz alacak şekilde ilerlememekte olup; aynı zamanda da gıda ihtiyacını karşılama konusunda da yeterli bir sonucu ortaya koymaktayız. Bunun yanında da erkek öğrencilerin ısınmalarına dair de herhangi bir problem ile ortada kalmamalarını da engelleme konusunda da öne çıkmakta olup; ne kadar nitelikli bir işleyişe sahip olduğumuzu da an be an gösterebilmekteyiz.
 
Erkek öğrencilerimizin sadece temel ihtiyaçlarına dayalı olarak hareket etmemekte olup; aynı zamanda da isteklerini de ele alarak onlara sağlama konusunda ideal bir konumda yer almaktayız. İnternet ve sosyal alanlar gibi imkanları da devamlı olarak sağlayarak en uygun şartları ortaya koymaktayız. Bu sayede de genel olarak talep edilen Selçuk Öğrenci Yurtları olarak dikkatleri üzerimize çekmekte olup; doluluk oranında maksimumu kısa bir süre içerisinde yakalama konusunda da başarılı bir sonuç ile her sene başında karşı karşıya gelmekteyiz. Tamamen hizmet kalitemizin kanıtı olarak görülebilecek olan bu durumu tutumumuz sayesinde ortaya koyarak etkin bir yurt olduğumuzu da devamlı bir biçimde sağlama konusunda da ideal bir yapıda yer almaktayız.
 
Fakültelere olan mesafe bakımından da en ideal konumda yer alan Selçuk Öğrenci Yurdu dahilinde hizmetlerimizi şekillendirmeyiz. Çanakkale erkek öğrenci yurdu olarak değerlendirilen noktaların genel olarak toplu taşıma kullanmadan fakültelerine öğrencilerimizin ulaşmalarını sağlayabilecek bir evrede de yer alarak bu hizmet kalitemizi ne kadar etkili olarak gösterebildiğimizi da kanıtlayabilecek şekilde de yer alabilecek şekilde de ön planda yer almaktayız. Buna bağlı olarak fazlasıyla ilgi çekebilen türde yer alan bir yurt olduğumuzu an be an gösterebilmekte ve tamamen kusursuz bir anlayış içerisinde yer aldığımızı da kanıtlama konusundaki tavrımızı da öğrencilerimiz ille velilerimize gösterebilme konusunda ideal bir yapıda yer almaktayız. Buna bağlı olarak da sürekli olarak talep edilen bir yurt olarak da bilinmeye devam etmekteyiz. 


Eklenme Tarihi: 9/4/2018    Ekleyen:  1  Admin (Site Yönetimi)

En Güncel Bloglar
Çanakkale Öğrenci Yurdu
Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu
Biga Öğrenci Yurdu
Biga Kız Öğrenci Yurdu
Biga Erkek Öğrenci Yurdu

sss

SIK SORULAN SORULAR

Ne kadar güvenli? Ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Öğrencilerimizn huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ve uzman kadromuz ile güvenlik sağlanıyor. Yurtlarımız 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz güven içerisinde kalbilirsiniz. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, alarm sistemleri ve ekipmanları donatılmış yurt binalarımız alınan tüm yangın ve güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.

Herhangi bir dernek vakıf veya cemaatle bağlantınız var mı?

T.C. Milli Eğitim Bakanlığından izinli ve ruhsatlı faaliyet göstermekteyiz. Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz. Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak amacından hareketle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz.

Yurt binalarının ısınma sistemleri ile ilgili bilgi verir misiniz?

Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış merkezi kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor. Isınma sistemlerimiz sabah ve akşam teknik ekibimiz tarafından günlük kontrol edilmektedir.

Yurt kayıtlarınlarında gerekli olan belgeler nelerdir?

- 4 adet fotoğraf - Sağlık raporu - Adli sicil kaydı - Öğrenci belgesi - İkametgah belgesi - Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Yurtlarınızda spor alanları ve sosyal aktiviteler var mı?

Öğrencilerimizin spor yapabileceği basketbol, voleybol, çim futbol sahaları ve açık alan spor aletleri mevcuttur.

Yurtlara hangi tarihte girebilirim; yurtlardan hangi tarihte ayrılabilirim?

Öğrencilerin yurtlarımıza en erken öğrenim döneminin başlangıcından 2 gün önce girmesi ve yurttan engeç 2 gün sonra ayrılması gerekmektedir.

Oda arkadaşımla anlaşamadığım takdirde oda değişikliği yapabilir miyim?

Yurt müdürlüğüne müracat ettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa süre içersinde binamızdaki odalarımızda yer var ise talep gerçekleşecektir.

İsteğim üzerine kalmakta olduğum odadan farklı kategorideki bir odaya geçebilirmiyim?

Yurt yönetimine müracat ettiğiniz takdirde odalarımız boş olma durumunda talebiniz karşılanacaktır. (fiyat farkları +/- olarak yurt ücretine yansıtılacaktır)

Annem, babam, kardeşim veya arkadaşım odamda kalabilirmi?

Öğrenci odalarında misafir kalması yurt kurallarımza uygun değildir.

Yurda girerken imzalanan teminat senedinin amacı nedir, nezaman geri alabilirim?

Yurtlarda kalan öğrenci yurt yönetiminden aldığı ve kullandığı bütün eşya ve malzemeden sorumludur. Öğrenci yurttan ayrılırken teslim aldığı malzemeleri, odasında kullandığı demirbaşları ve ortak kullanıma sunulan yurt eşyalarını hasarsız ve eksiksiz olarak teslim ettiği takdirde yurt yönergesinde belirtilen koşullar dahilinde kendisine iade edilecektir.

Yurt binaları içerisinde (öğrenci odaları ve diğer tüm alanlarda) sigara içebilirmiyim?

5727 sayılı kanun gereğince yurt binalarımız içerisinde (öğrenci odaları ve tüm alanlarda) sigara ve diğer tütün mamüllerinin kullanımına izin verilmemektedir.

Her yıl yurt kayıtlarını yenilemem için ne yapmam gerekir?

Kayıtlı olan öğrencilerimizin bir sonraki dönem için yurt müracatlarını eğitim yılı sonuna kadar sözleşme belgesini yenileyip, avans ücretini yatırarak sonraki yıl için oda rezervasyonu yaptırabilirler.

Yurda gelirken yanıma hangi eşyaları almam gerekir?

Yurda gelirken kişisel eşyalarınızı, ayrıca uyku seti ve alez getirmeniz gereklidir.

Oda arkadaşlarımı seçebilirmiyim?

Yurdumuza başvuru esnasında birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız ismini belirttiğiniz takdirde olanaklarımız dahilinde size yardımcı olunacaktır.

Yurtların giriş-çıkış sattleri var mı?

Yurt yönetimi tarafından belirlenen izinsiz olarak en son giriş saati (00:00)'dır.

Tatil döneminde yurtta kalabilirmiyim?

Tatil dönemlerinde yurtlarımız hizmet vermemektedir.

Odalarda telefon var mı?

Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalarımızdaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmektedir.Öğrencilerimiz aynı zamanda odalarında acil durumlar için 7/24 yurt yönetimine ulaşabilmektedirler.

Hastalanırsam ailemden biri yanımda kalabilir mi?

Yurtlarımızda refakatçi kalması kurallarımıza uygun değildir. Yurt binasında revir odamız bulunmaktadır.

Oda temizliğini kendimiz mi yapmalıyız?

Yurt binalarımızda odalarımız haftada 2 kez, ortak kullanım alanlarımız hergün temizlik personelimiz tarafından sağlık ve hijyen koşulları doğrultusunda temizlik yapılmaktadır.

Yurtlarınızda internet bağlantısı varmı?

Yurt binalarımızda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.Öğrencilerimiz kendilerine tahsis edilen özel kullanıcı adı ve şifresi ile internet olanaklarından sınırsızca yararlanabilmektedir.


Cevabını bulamadığınız sorularınız ve talepleriniz için BURAYA tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Telefon
Whatsapp