Çanakkale Öğrenci Yurdu

Çanakkale Öğrenci Yurdu vip konseptiyle hizmet veren ve Çanakkale içerisinde var olan öğrenci yurtları kapsamında değerlendirilen türde yer alarak ne kadar önemli bir hizmet anlayışı içerisinde olduğu bilinen Selçuk Öğrenci Yurdu adı altında hizmetlerimizi an be an gerçekleştirebilmekteyiz. Çanakkale öğrenci yurdu ile konaklamanın yanı sıra zengin yemek menüsü ile de kız ya da erkek öğrencilerin tüm istediklerini sağlayabilme konusunda da etkili bir tutum sağlama konusunda da ideal olarak görülebilmekteyiz. Bundan kaynaklı olarak da tüm öğrencilerin kalmak isteyecekleri bir yurt olarak görülmeye de devam ederek; sürekli olarak yeni öğrencilerimiz ile hizmet faaliyetlerimizi an be an gösterebilme konusunda da başarılı bir tutum içerisinde yer almaktayız. Bundan dolayı da oldukça cazip bir hizmet içerisinde olduğumuzu da an be an kanıtlayabilecek bir yapıda olduğumuzu da gösterebilmekteyiz.
 
Çanakkale Öğrenci Yurdu
 
Öğrenim görmek adına Çanakkale il merkezine ya da herhangi bir ilçedeki fakülteye kaydını yapan öğrencilerimizin tam teşekküllü bir yurt ile öğrenim sezonunu tamamlamaları durumunda yardımcı olarak ifade edilmekteyiz. Konaklama ihtiyaçlarını giderebilmeleri konusunda da Selçuk Öğrenci Yurtları adı altında faaliyetlerimizi sağlayabilmek adına da nitelikli bir yapıda da yer alarak başarılı bir konumda yer almaktayız. Aynı zamanda da ısınma konusunda da son teknolojik gereçleri sağlayabilme konusunda da ideal bir noktada da yer almamız durumu da sağlanabilmektedir. Bu sayede de son derecede de ilgi çekebilecek bir pozisyonda da yer alması ile de öne çıkabilecek bir yurt olarak da görülmeyi an be an sürdürebileceğiz. 
 
Çanakkale içerisinde var olan öğrenci yurtlarımız ille erkek ya da kız öğrencilere dayalı hizmet kalitemiz her zaman zirvede yer almaktadır. Aynı zamanda da Çanakkale öğrenci yurdu güvenlik bakımından da 7 gün 24 saat boyunca aralıksız olabilecek biçimde de yer alarak dikkatleri üzerine çekebilecek türde de kendimizi gösterebileceğiz. Güvenlik açısından herhangi bir sorun meydana gelmemesinden dolayı da son derecede uygun koşulları ortaya koyabilmek adına da yeterli desteği verebilmekteyiz. Böylelikle öğrencilerin sadece derslerine yönelebilecekleri Selçuk Öğrenci Yurtları ille tam olarak beklentilerinin karşılanabileceği bir hizmet kalitesi dahilinde karşı karşıya kalabilecekleri sonuçlar halinde hareket etmeleri durumu da söz konusu olarak bilinebilecektir. 
 
Selçuk Öğrenci Yurtları ile öğrencilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz arasında ulaşım kolaylığı da yer almakta olup; Çanakkale öğrenci yurdu öğrencilerin fakültelerine yürüme mesafelerinde olması ile de dikkat çeken seçeneklerimiz ile ön planda yer aldığımız da görülebilecektir. Buna bağlı olarak da en uygun seçenekler arasında var olmayı sürdürerek ne kadar elverişli sonuçları gündeme getirebildiğimiz de görülebilecek ve nitelikli hizmetlerimizden yararlanacak olan kız ya da erkek öğrencilerimizin kusursuz misyonumuzdan faydalanmaları ve öğrenim hayatlarına bu durumu yansıtmaları da söz konusu olabilecektir. Böylelikle de Selçuk Öğrenci Yurtları ile elverişli sonuçları sağlayarak tam olarak aranılan bir yurt sıfatı ile de hizmet kalitemizi göstermeye de an be an devam edebileceğiz.

Eklenme Tarihi: 9/4/2018    Ekleyen:  1  Admin (Site Yönetimi)

En Güncel Bloglar
Çanakkale Öğrenci Yurdu
Çanakkale Kız Öğrenci Yurdu
Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu
Biga Öğrenci Yurdu
Biga Kız Öğrenci Yurdu
Biga Erkek Öğrenci Yurdu

sss

SIK SORULAN SORULAR

Ne kadar güvenli? Ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Öğrencilerimizn huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ve uzman kadromuz ile güvenlik sağlanıyor. Yurtlarımız 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz güven içerisinde kalbilirsiniz. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, alarm sistemleri ve ekipmanları donatılmış yurt binalarımız alınan tüm yangın ve güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.

Herhangi bir dernek vakıf veya cemaatle bağlantınız var mı?

T.C. Milli Eğitim Bakanlığından izinli ve ruhsatlı faaliyet göstermekteyiz. Herhangi bir dernek, vakıf, düşünce veya buna benzer bir örgüte bağlı ve bağımlı değiliz. Özel yurt işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak amacından hareketle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hiçbir şekilde kimsenin düşüncesinden veya giyiminden dolayı ayrım yapılmaz.

Yurt binalarının ısınma sistemleri ile ilgili bilgi verir misiniz?

Binalarımız en son teknoloji ile donatılmış merkezi kalorifer sistemleri ile ısıtılıyor. Isınma sistemlerimiz sabah ve akşam teknik ekibimiz tarafından günlük kontrol edilmektedir.

Yurt kayıtlarınlarında gerekli olan belgeler nelerdir?

- 4 adet fotoğraf - Sağlık raporu - Adli sicil kaydı - Öğrenci belgesi - İkametgah belgesi - Vukuatlı nüfus kayıt örneği

Yurtlarınızda spor alanları ve sosyal aktiviteler var mı?

Öğrencilerimizin spor yapabileceği basketbol, voleybol, çim futbol sahaları ve açık alan spor aletleri mevcuttur.

Yurtlara hangi tarihte girebilirim; yurtlardan hangi tarihte ayrılabilirim?

Öğrencilerin yurtlarımıza en erken öğrenim döneminin başlangıcından 2 gün önce girmesi ve yurttan engeç 2 gün sonra ayrılması gerekmektedir.

Oda arkadaşımla anlaşamadığım takdirde oda değişikliği yapabilir miyim?

Yurt müdürlüğüne müracat ettiğiniz takdirde mümkün olan en kısa süre içersinde binamızdaki odalarımızda yer var ise talep gerçekleşecektir.

İsteğim üzerine kalmakta olduğum odadan farklı kategorideki bir odaya geçebilirmiyim?

Yurt yönetimine müracat ettiğiniz takdirde odalarımız boş olma durumunda talebiniz karşılanacaktır. (fiyat farkları +/- olarak yurt ücretine yansıtılacaktır)

Annem, babam, kardeşim veya arkadaşım odamda kalabilirmi?

Öğrenci odalarında misafir kalması yurt kurallarımza uygun değildir.

Yurda girerken imzalanan teminat senedinin amacı nedir, nezaman geri alabilirim?

Yurtlarda kalan öğrenci yurt yönetiminden aldığı ve kullandığı bütün eşya ve malzemeden sorumludur. Öğrenci yurttan ayrılırken teslim aldığı malzemeleri, odasında kullandığı demirbaşları ve ortak kullanıma sunulan yurt eşyalarını hasarsız ve eksiksiz olarak teslim ettiği takdirde yurt yönergesinde belirtilen koşullar dahilinde kendisine iade edilecektir.

Yurt binaları içerisinde (öğrenci odaları ve diğer tüm alanlarda) sigara içebilirmiyim?

5727 sayılı kanun gereğince yurt binalarımız içerisinde (öğrenci odaları ve tüm alanlarda) sigara ve diğer tütün mamüllerinin kullanımına izin verilmemektedir.

Her yıl yurt kayıtlarını yenilemem için ne yapmam gerekir?

Kayıtlı olan öğrencilerimizin bir sonraki dönem için yurt müracatlarını eğitim yılı sonuna kadar sözleşme belgesini yenileyip, avans ücretini yatırarak sonraki yıl için oda rezervasyonu yaptırabilirler.

Yurda gelirken yanıma hangi eşyaları almam gerekir?

Yurda gelirken kişisel eşyalarınızı, ayrıca uyku seti ve alez getirmeniz gereklidir.

Oda arkadaşlarımı seçebilirmiyim?

Yurdumuza başvuru esnasında birlikte kalmak istediğiniz arkadaşınız ismini belirttiğiniz takdirde olanaklarımız dahilinde size yardımcı olunacaktır.

Yurtların giriş-çıkış sattleri var mı?

Yurt yönetimi tarafından belirlenen izinsiz olarak en son giriş saati (00:00)'dır.

Tatil döneminde yurtta kalabilirmiyim?

Tatil dönemlerinde yurtlarımız hizmet vermemektedir.

Odalarda telefon var mı?

Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalarımızdaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmektedir.Öğrencilerimiz aynı zamanda odalarında acil durumlar için 7/24 yurt yönetimine ulaşabilmektedirler.

Hastalanırsam ailemden biri yanımda kalabilir mi?

Yurtlarımızda refakatçi kalması kurallarımıza uygun değildir. Yurt binasında revir odamız bulunmaktadır.

Oda temizliğini kendimiz mi yapmalıyız?

Yurt binalarımızda odalarımız haftada 2 kez, ortak kullanım alanlarımız hergün temizlik personelimiz tarafından sağlık ve hijyen koşulları doğrultusunda temizlik yapılmaktadır.

Yurtlarınızda internet bağlantısı varmı?

Yurt binalarımızda kablosuz internet erişimi sağlanmaktadır.Öğrencilerimiz kendilerine tahsis edilen özel kullanıcı adı ve şifresi ile internet olanaklarından sınırsızca yararlanabilmektedir.


Cevabını bulamadığınız sorularınız ve talepleriniz için BURAYA tıklayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Telefon
Whatsapp